About-Simona-Klime-Yoga-Teacher

Apie Mane

Sveiki, mano vardas Simona. Esu kvalifikuota jogos mokytoja ir veido, jogos instruktorė.

Man patinka perduoti savo žinias ir padėti bei skatinti įvairaus amžiaus moteris atskleisti savo natūralų grožį, sveikatą ir jėgaą per jogos praktiką kūnui ir veidui.

Prisimenu savo pirmąjįą jogos pamoka į kurią nuėjau, tai buvo 2005 metais, tuo metu studijavau paskutiniame verslo vadybos ir administravimo bakalauro kurse Kaune. Man patiko pamoka, nes ji skyrėsi nuo sporto šakų, kurias praktikavau. Pirmą kartą gyvenime pajutau ryšį su savo kūnu ir protu.

Baigusi studijas atvykau į Dubliną, susiradau darbą biure nuo devinių iki penkių. Tapau svajotoja, visada laukiu penktadienių ir nemegau pirmadienių, laukiau švenčių ir geresnės ateities. Pradėjau jaustis nelaiminga, bet negalėjau suprasti kodėl. Šie jausmai mane sugrąžino į jogą.

Aš ją įsimylėjau, ir tai mane išgelbėjo. Mano kūnas tapo tvirtesnis ir sveikesnis; mano protas tapo ramesnis.

2010 m. įgijau jogos mokytojos kvalifikaciją, išėjau iš darbo biure ir pradėjau mokinti jogą. 2013 metais atidariau jogos studiją Dubline. Tai buvo mano svajonė, ir ji išsipildė.

Man tai labia patiko. Sutikau daug gražių žmonių, kurie padėjo man augti įvairiais būdais. Per tuos metus baigiau dar kelis jogos mokytojų kursus, o 2019 m. tapau kvalifikuota veido jogos instruktore.

Veido joga yra viena iš mano aistrų. Man patinka tai praktikuoti ir mokyti. Tai puikus būdas natūraliai atsukti laiką.

2020-ieji, metai, pakeitę pasaulį pakeitė ir mano gyvenimą. Turėjau uždaryti savo studiją, o jogos užsiėmimai tapo virtualūs.

Šiuo metu gyvenu Kaune, mokau jogos virtualiai ir gyvai. Mano užsiėmimai skirti visiems, norintiems sustiprinti savo kūną, jaustis lankstesni, energingesni ir pozityvesni.

Mokau asmeniškai, vedu užsiėmimus darbovietėse ir studijose.

Tikiuosi greitai pasimatysime ant kilimėlio.

Simona xxx


Klientų atsiliepimai

Ką žmonės sako?

Simonos virtualios pamokos išgelbėjo mane karantino metu. Esu labai dėkinga, kad galiu tęsti savo praktiką, nes nauda yra didžiulė. Geresnė nuotaika, stipresnis kūnas ir bendras gerovės jausmas. Tikrai nenustosiu praktikuoti.
Antoinette Cullen
Tiesiog norėjau pasakyti didelį ačiū už nuostabius virtualius jogos užsiėmimus. Tai buvo gyvybės išgelbėjimas šiais sunkiais laikais. Tai ne tik pagerino mano kūno linijas, nes po dviejų berniukų stengiausi numesti kelis kilogramus, bet ir išlaikė mane ramią ir pozityvią. Dar vienas puikus dalykas – nebeliko nugaros skausmo, su kuriuo kovojau daugelį metų. Milijoną kartų ačiū. Be to, man buvo malonu atrasti veido jogos užsiėmimus. Jie yra neįtikėtini, esu patenkinta rezultatais. Visiems rekomenduočiau išbandyti.
Zivile Dobis
Kiekviena pamoka, kurioje lankiausi, buvo fantastiška. Ypač nėščiųjų joga.
Zoe Faulder O'Brien
Simona yra labai atsidavusi ir pasiaukojanti mokytoja. Man labai pasisekė, kad turėjau galimybę būti jos mokomai. Ji įžiebė mano aistrą jogai. Negaliu jos pakankamai rekomenduoti.
Ann-Marie Brennan
Labai džiaugiuosi, kad atradau šias pamokas. Be galo patinka!!!
Aga Kordyl

SEKITE NAUJIENAS APIE UŽSIĖMIMUS IR RENGINIUS